TRAFİK GÜVENLİĞİ'NİN TÜM TARAFLARI

16-18 KASIM 2017'DE

YİNE ANKARA'DA TOPLANIYOR

Her geçen yıl daha fazla ilgi ve katılımla Türkiye’nin en büyük trafik güvenliği etkinliğine dönüşen bu organizasyon; ilgili bakanlar, devlet erkanı, yabancı devlet heyetleri ve trafik güvenliği ile ilgili 10.000’in üzerinde ziyaretçi katılımı, fuar alanına 100’e yakın kurum ve kuruluşun stantlı katılımı, sektörel paneller ve eğitim amaçlı tiyatro ve gösterilerle tam bir şölen atmosferinde gerçekleşmişti.

Bu yıl 16-18 Kasım 2017 tarihlerinde yine üst düzey devlet erkânının katılımı ile Ankara - ATO Congresium Fuar alanında gerçekleştirilecek olan “8. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi TRAFİK’17” daha zengin etkinlik içeriği ve daha fazla katılımla yine karayolu trafik güvenliği ile ilgili tüm tarafları bir araya getiriyor.

Bu organizasyonun Türkiye’nin en büyük trafik güvenliği etkinliğine dönüşmesinde doğrudan ya da dolaylı olarak sağlamış oldukları ürün, hizmet ve teknolojiler ile katılım sağlayan değerli sektör paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

Sekizincisini gerçekleştireceğimiz ‘TRAFİK’17 Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi’nin bu yıl daha başarılı ve daha nitelikli hale gelmesi için; önemli sektör paydaşlarımızı, eğitimcileri, öğrencileri ve trafik güvenliğine duyarlı herkesi aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

Bu vesile ile kazasız ve sağlıklı günler dileriz.

DÜZENLEYEN KURULUŞLAR ADINA
EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 
www.karayolutrafiksempozyumu.org